alle programma's

naam programma uitzendmoment presentator
bealestreet donderdag, 20u-22u Jean-Paul Samyn
classics woensdag, 20u-22u Johan Van Baekel, Geert Huysmans, Bert Paepen of Daniel Van Baelen
country vs country meets nashville rock zondag 13 augustus, 18u-21u Eric Van de Mert
de geluidsnorm zaterdag, 13u-15u Noël Van Rompay
de nederlandstalige top 10 zondag, 12u-13u Raf Landers
dj f.r.a.n.k. in the mix zaterdag, 22u-23u
door de avond
door de dag maandag tot vrijdag, 9u-17u
door de dag maandag tot vrijdag, 9u-17u
door de nacht
door het weekend
door het weekend
door het weekend
festivaltime vrijdag, 20u-22u Stef Geeraerts
global club vibes zaterdag, 23u-24u
het 5e seizoen zondag, 14u-17u Patrick Van Gompel
het muzikale paradijs zaterdag en zondag, 9u-12u Dirk De Ridder
het popweb zaterdag, 15u-18u Kris Cocquyt
het walhalla woensdag, 19u-20u Marianne Verbist
het witte doek woensdag, 18u-19u Davy Peleman
hoho100 zondag, 25 december 2016, 10u-18u
jouw radiotoestel herbeleeft dinsdag, 18u-20u en zondag, 15u-17u Gunnar Walgraeve
memory lane maandag, 20u-21u Steven Geerdens
motorcross keiheuvel dinsdag 15 augustus 2016, 16u-19u
nashville rock zondag, 19u-22u Eric Van de Mert
oorsmeer donderdag, 18u-19u Luc Vandevijvere
pennenzakkenrock donderdag 29 juni 2016, 9u-16u Koen Schoeters, Annelies Frederickx, Willem Dorelijers
popcorn city zondag, 17u-18u Jan Van Deyck
radio deluxe zaterdag, 20u-22u Digital Kay
radio mol christmas classics zaterdag 24 december 2016, 18u-22u
radio mol strandmarkt zaterdag 12 augustus 2017, 18u-21u Annelies Frederickx en Paul Vandecruys
radio mol top 100 zaterdag 18 april 2015, 9u-18u Daan Masset en Kris Gielen
radio mol top 100 non-stop donderdag, 18u-19u
radio mol tropical: live op de braderij van mol zaterdag 24 juni 2017, 12u-18u Koen Schoeters & Lawrence Urbain, Annelies Frederickx & Paul Vandecruys,
radio mol uit maandag tot vrijdag, 17u-18u Jeroen Jacobs - redactie: Annelies Frederickx
radio mol: live op de molse kerstmarkt zondag 11 december 2016, 12u-18u Noël Lallemand, Raf Landers, Patrick Ballings, Stef Geeraerts
roefeldag zaterdag 2 september, 11u-12u en 13u-14u kinderen van 10 tot 13 jaar
sportpraat maandag, 18u-20u Jan Mermans
studio 45 zaterdag, 18u-20u Lex De Groot
sus luyten wielerfeest zondag 8 mei 2016, 8u-15u Annelies Frederickx, Paul Vandecruys, Lawrence Urbain, Stijn Valgaeren, Jeroen Jacobs en Kris Cocuyt
the best of tonight zaterdag, 18u-19u Willem Doreleijers
the sound of eurovision zaterdag 13 mei, 18u-24u Noël Lallemand & Annelies Frederickx
the sound of lifestyle vrijdag, 18u-20u Noël Lallemand
tussen plaat en pint zaterdag, 12u-13u & zondag, 18u-19u Jeroen Jacobs
vroege vogels maandag tot vrijdag, 7u-9u Koen Schoeters, Luc Vandevijvere, Johan Van Baekel & Lawrence Urbain
zomerse top 50 donderdag 31 augustus 2017, 15u-19u Noël Lallemand

programmaschema