alle programma's

naam programma uitzendmoment presentator
bealestreet donderdag, 20u-22u Jean-Paul Samyn
classics woensdag, 20u-22u Johan Van Baekel, Geert Huysmans, Bert Paepen
country vs country meets nashville rock zondag 13 augustus, 18u-21u Eric Van de Mert
de nederlandstalige top 10 zondag, 12u-13u Raf Landers
de nieuwe lading zaterdag, 13u-15u Stef Geeraerts
door het weekend (zaterdag)
door de avond
door de dag maandag tot vrijdag, 9u-17u
door de dag maandag tot vrijdag, 9u-17u
door de nacht
door het weekend
door het weekend
Groote Prijs Bristol Moll maandag 2 april 2018, 13u-18u Stijn Valgaeren, Paul Vandecruys, Annelies Frederickx
het muzikale paradijs zaterdag en zondag, 9u-12u Dirk De Ridder
het popweb zaterdag, 15u-18u Kris Cocquyt
het walhalla woensdag, 19u-20u Marianne Verbist
hit 30 zaterdag, 12u-14u Glenn Verdonck
hoho100 zondag, 25 december 2016, 10u-18u
nashville rock zondag, 19u-22u Eric Van de Mert
oorsmeer donderdag, 18u-19u Luc Vandevijvere
pennenzakkenrock donderdag 28 juni 2018 9u-15u Noël Lallemand & Stef Geeraerts
radio belpop woensdag, 19u-20u
radio mol christmas classics zaterdag 24 december 2016, 18u-22u
radio mol herbeleeft maandag en vrijdag, 18u-20u Gunnar Walgraeve
radio mol loves the 80's dinsdag, 18u-20u en zondag, 18u-19u
radio mol loves the 90's donderdag, 19u-20u
radio mol strandmarkt zaterdag 11 augustus 2018, 18u-21u Annelies Frederickx, Stef Geeraerts & Noël Lallemand
radio mol top 100 zaterdag 18 april 2015, 9u-18u Daan Masset en Kris Gielen
radio mol top 100 non-stop donderdag, 18u-19u
radio mol tropical: live op de braderij van mol zaterdag 30 juni 2018, 14u-19u Lawrence Urbain, Annelies Frederickx & Paul Vandecruys
radio mol uit maandag tot vrijdag, 17u-18u Jeroen Jacobs
radio mol: live op de molse kerstmarkt zondag 10 december, 12u-18u Raf Landers, Noël Lallemand & Stef Geeraerts
roefeldag zaterdag 2 september, 11u-12u en 13u-14u kinderen van 10 tot 13 jaar
sportpraat maandag, 18u-20u Annelies Frederickx
strekenwijf woensdag, 18u-19u Emily Vandeperre
studio 45 zaterdag, 18u-20u Lex De Groot
sus luyten wielerfeest zondag 8 mei 2016, 8u-15u Annelies Frederickx, Paul Vandecruys, Lawrence Urbain, Stijn Valgaeren, Jeroen Jacobs en Kris Cocuyt
the sound of eurovision zaterdag 12 mei, 18u-24u Noël Lallemand & Annelies Frederickx
the sound of lifestyle vrijdag, 18u-20u Noël Lallemand
the sound of the year vrijdag 29 december, 18u-22u Noël Lallemand & Stef Geeraerts
tuinpraat zondag, 13u-14u Koen Van Erum
tussen plaat en pint zaterdag, 12u-13u & zondag, 18u-19u Jeroen Jacobs
vroege vogels maandag tot vrijdag, 7u-9u Koen Schoeters, Luc Vandevijvere, Johan Van Baekel & Lawrence Urbain
zomerse top 50 donderdag 31 augustus 2017, 15u-19u Noël Lallemand

programmaschema